PO Box 1622 Colins Street West Victoria 8077 Australia
Language
Currency
My Account

(+612) 2531 5600

info@la-studioweb.com

PO Box 1622 Colins Street West Victoria 8077 Australia

S.S.S

S.S.S

El ile yapılan masajlara oranla on kat daha etkilidir. Vücutta biriken fazla yağın yakılmasını sağlar. Cilt üzerinde toparlanma etkisi yaratır. Bölgesel zayıflama sağlar. Selülitleri giderir. Kan dolaşımını hızlandırır, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasını da sağlar. Bedensel stresi azaltır. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini arttırır. Bölgesel dolaşımı düzenler. Ödem ve toksin atıcı özelliğe sahiptir. Cilde esneklik kazandırır. Kemik ağrısı problemini giderir. Stresi azaltır. Metabolizmayı hızlandırır.

Dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırıyor.

Pudralama/Gölgeleme tekniğinde kaşlara bir tür far uygulama görünümü verilir. Uygulaması son derece konforlu olan bu teknik kaşlarına uygulama yapıldığı belli olmasın, makyajla doldurulmuş gibi dursun isteyenler için idealdir.

Kaşları seyrek olan, kaşlarını sürekli doldurma ihtiyacı duyan ama aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için çok uygundur.

Pudralama tekniğinin kalıcılığı; cilt tipine, kişinin sigara kullanıp kullanmadığına, güneşlenme ve solaryuma girme alışkanlığına bağlı olarak min 6 ay ila 1 sene arasında değişir.

En az 2 seans yapılması uygulamanın pekişmesi ve kalıcılığı açısından önerilir.

İşlemin rahat ve acısız olması için hem öncesinde hem de işlem esnasında anestezik bir krem uygulanır. Tamamen uyuşan bölge üzerinde yüz ölçülerine ve istenen şekle göre bir tasarım oluşturulur. Daha sonra uygulama başlar ve yaklaşık 30 dk sürer. Sonrasında özel koruyucu kremler sürülerek çalışılan bölge korunur. İkinci rötuş seansı en az 28 gün sonra yapılmalıdır.

Solüsyon ve vakum ile yapılan peeling işlemi, akne, siyah nokta, leke gibi istenmeyen görünümü, cilde zarar vermeden yok eder. Akne, yaşlanmaya ve yorgunluğa bağlı kırışıklık ve diğer lekeler için özel serumlar uygulanır.

Medikal cilt bakımı bir cilt temizleme ve bakım uygulamasıdır. Medikal cilt bakımı ile ciltteki tıkalı gözenekler temizlenir, cilt ölü hücrelerden arındırılır, cildin yağ dengesi düzenlenir ve dahası cildin nefes alması sağlanarak cildin ihtiyaç duyduğu bakım özel solüsyon ve maskelerle cilde sağlanır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.